0
0
0
Edit product

Холодильник Samsung BRB267054WW/UA

Закінчується
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Samsung
  • Артикул: BRB267154WW/UA
  • Наявність: Є в наявності
38 399.00грн.
Знайшли дешевше?
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Оплата

Приймаємо оплату готівкою

Гарантії

Весь товар сертифіковано

  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Увага!
  • Відгуків (0)
Свіжість продуктів надовго

Холодильник Samsung BRB267054WW/UA з системою охолодження Twin Cooling Plus надовго зберігає ваші продукти свіжими. Розумне зонування і грамотна організація простору камер забезпечують багато місця для зберігання різних продуктів. Технологія No Frost гарантує рівномірне охолодження при оптимальних умовах. Спеціальне відділення Fresh Zone зберігає свіжість і смак овочів і фруктів.

Кращі умови для зберігання з No Frost

Технологія No Frost гарантує, що продукти будуть зберігатися при оптимальних показниках температури і вологості. No Frost контролює рівень вологості і не дозволяє утворюватися інею та кризі на стінках камер, знижуючи навантаження на систему охолодження і збільшуючи термін її служби.

Збільшений корисний об'єм

Завдяки технології SpaceMax в холодильнику знайдеться місце для зберігання великої кількості різних продуктів. Завдяки високоефективній системі ізоляції стінки холодильника стали набагато тонше і з'явилося додаткове місце для зберігання без зміни зовнішніх габаритів..

Висувна поличка у морозильній камері

Поличка Easy Slide в морозильній камері легко висувається і надає швидкий доступ до продуктів, які зберігаються в глибині.

Швидкий вибір режиму з Cool Select+

Просто виберіть один з режимів: Cool (2°C), Chill (-1°C), Soft Freeze (-5°C) або Freeze (-15 ...- 23°C), щоб встановити в камері оптимальні умови для зберігання, відповідні вашим потребам.

Компресор з цифровим інвертором

Цифровий інверторний компресор з високою точністю підтримує температуру всередині камер і оптимізує робочі параметри в залежності від потреби в охолодженні. Інверторна технологія підвищує енергоефективність техніки, забезпечує тиху роботу і тривалий термін безперебійної роботи.

Інноваційна система охолодження Twin Cooling Plus

Система охолодження Twin Cooling Plus забезпечує швидкий приплив і рівномірний рух холодного повітря всередині камери, за рахунок чого продукти на полицях обдуваются з усіх боків, швидко охолоджуються і зберігаються при постійній температурі. Система оптимізує температуру і вологість окремо в холодильній і морозильній камерах і не допускає змішування запахів.

Металева пластина для швидкого охолодження

Спеціальна металева пластина допомагає швидше компенсувати втрату температури при частому відкриванні дверцят і посилює циркуляцію холодного повітря, щоб продукти довше залишалися свіжими.

Fresh Zone для овочів і фруктів

Відділення Fresh Zone з ущільненими стінками створює оптимальні умови для зберігання швидкопсувних продуктів. У відділенні підтримується постійна вологість, завдяки чому овочі та фрукти довше залишаються свіжими.

Швидке охолодження/заморозка

При натисканні на кнопку технологія Power Cool/ Power Freeze забезпечує швидкий приплив холодного повітря в камеру і дозволяє за найкоротший час охолодити/заморозити продукти.

Характеристики
Основні характеристики
Холодоагент R600a
Кліматичний клас SN, Т
Автономне збереження холоду, год 6 год
Інше Multi Flow (багатопотокова система), приховані горизонтальні ручки, суперзаморожування
Потужність заморозки 4 кг/24 г
Функція перенавішування дверей так
Додатково функція: Power Cool, освітлення
Бренд Samsung
Конструкційні особливості
Регулювання вологості Наявність зовнішнього диспенсера (вода / лід)
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.