0
0
0
Edit product

Холодильник Samsung RT46K6340EF/UA

Закінчується
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Samsung
  • Артикул: RT46K6340EFUA
  • Наявність: Є в наявності
32 399.00грн.
Знайшли дешевше?
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Оплата

Приймаємо оплату готівкою

Гарантії

Весь товар сертифіковано

  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Увага!
  • Відгуків (0)

Вологість і свіжість у всіх камерах холодильника
Тільки система Twin Cooling Plus™ створює в холодильнику сприятливе середовище для зберігання свіжих продуктів за 70% рівні вологості, на відміну від традиційних холодильників із верхньою морозильною камерою, які забезпечують лише 30% рівень вологості. Отже, ця технологія дає змогу довше зберігати свіжість продуктів, не викликаючи їх висихання.

Вологість і свіжість у всіх камерах холодильника
Дивовижно смачні заморожені продукти без сторонніх запахів

Дивовижно смачні заморожені продукти без сторонніх запахів
Система Twin Cooling Plus™ охолоджує камери холодильника окремо один від одного, запобігаючи поширенню неприємних запахів із холодильної камери в морозильну. Завдяки цьому заморожені продукти краще зберігають свій природний запах.

5 режимів конвертації, доступних у будь-який потрібний вам момент
Неперевершена гнучкість зберігання продуктів. Легко перетворюйте вашу морозильну камеру в холодильну, забезпечуючи свіжість будь-яких продуктів, які потрібно зберігати в різні пори року або які ви хочете приберегти для особливих випадків. Або перейдіть у режим «вимкнено»* для економії електроенергії, залежно від специфікації.

Можна зробити лід і охолодити напої
Стрімко подає холодне повітря, забезпечуючи швидке заморожування або охолодження продуктів. Достатньо всього одного дотику до потрібної кнопки, і функція Power Cool почне швидко охолоджувати їжу та напої. А функція Power Freeze ідеально підійде для заморожування або забезпечення твердої консистенції заморожених продуктів, а також для того, щоб зробити лід.

Легко знаходити та діставати продукти, навіть у задньої стінки холодильника
Дістати їжу з холодильника завжди означає впоратися з низкою перешкод. Полиця Easy Slide дає змогу зберігати продукти, ефективно використовуючи простір, завдяки чому доступ до них стає ще простішим — будь вони біля задньої стінки холодильника або в його кутах.

Працює довше, тихіше та використовує менше електроенергії
Технологія цифрового інвертора автоматично регулює швидкість компресора на всіх 7 рівнях охолодження. Завдяки застосуванню цієї технології компресор споживає менше енергії, відрізняється меншим рівнем шуму під час роботи та схильний до меншого зносу — все це дає змогу продовжити термін його експлуатації.

Зберігає гігієнічну чистоту та свіжість повітря
Рішення Anti-Bacterial Protector забезпечує чистоту та гігієнічність холодильної камери. Повітря проходить через фільтр з активованим вугіллям, завдяки чому відбувається його безперервна стерилізація й усунення неприємних запахів, у той час як антибактеріальна сітка знищує мікроби.

Прекрасна освітленість внутрішнього простору
Високопродуктивні світлодіодні лампи мають набагато вишукані ший вигляд, ніж стандартне освітлення, а також забезпечують неабияку економію електроенергії. Розташовані у верхній частині холодильника та в його стінах, вони створюють всередині нього приємне та яскраве світло та прекрасно освітлюють кожен куточок.

Характеристики
Основні характеристики
Вага, кг 82 кг
Річний витрата електроенергії 300 кВт/рік
Холодоагент R600a
Кліматичний клас SN, Т
Автономне збереження холоду, год 15 г
Інше дезодоратор, зона свіжості, перемикання морозильної камери в режим холодильника
Потужність заморозки 6 кг/24 г
Додатково лоток для яєць, багатопотокове охолодження
Бренд Samsung
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.