0
0
0

ЕЛЕКТРИКА

У вас нова квартира чи котедж? Ви зможете купити у нас усі необхідні електротовари: автоматичні вимикачі, ПЗВ, енергозберігаючі лампи, труба ПВХ, пластикові труби, лічильники електроенергії, розетки та вимикачі, кабель, світильники, системи «розумний дім»

электрика купить

Особливу увагу варто привернути до себе світлодіодні лампи або led-лампи. Щоб зробити ваш будинок світлим і затишним, підберіть собі правильне освітлення: люстри, декоративні світильники, бра, настільні лампи, стельові світильники, настінні світильники. Електрики зможуть знайти у нас безліч витратних матеріалів, серед яких: ізолента, кабельні наконечники, металорукав, гофротруба, пластикові бокси, клемні колодки, розетки на дин-рейку, ручний інструмент, а фахівцям з комп'ютерів завжди знадобиться кручена пара.

Професійні енергетики зможуть купити чи замовити через менеджера інтернет-магазину: контактори, силові автомати, силові вилки та роз'єми, реле, таймери, теплові реле, пускачі, перекидні рубильники, металеві бокси, ртутні лампи та багато іншого.

Якщо вам потрібно провести електрику в заміський будинок, то не обійтися без арматури СІП, а також вам знадобляться анкерні затискачі, затискачі та бандажна стрічка. «Домовий» має в своєму розпорядженні виставку електротоварів для будь-яких цілей, як для домашнього майстра, так і для профіскористування.

Якщо у вас перебої з електроенергією, то варто звернути увагу на генератори, стабілізатори, джерела безперебійного живлення (ДБЖ), вітрогенератори, які забезпечать стабільне та безперебійне живлення.

Для клімат-контролю у приміщенні ви можете купити: вентилятори, обігрівальні прилади, очищувачі повітря, зволожувачі повітря.

У магазині представлена ​​продукція провідних світових та українських брендів: Schneider Electric, Eaton (Moeller), ABB, Osram, Legrand, Philips, E. NEXT, EGLO, Світлові технології, DeLux, Volter, АСКО-УКРЕМ, НіК, LUXEL, VIKO, Lezard , LXL, Electrum, ELM, Feron, Eurolamp, Maxus, ЗЗцМ, ДКЗ, DKS, Одесакабель, IEK та ін. Асортимент понад 3 000 од.

РозгорнутиЗгорнути
Найбільший вибір підлогового покриття лише у нас!
Лінолеум, ламінат, вініл, ковролін та багато іншого! Вибір за тобою!
Детальніше
Найбільший вибір підлогового покриття лише у нас!